Actueel

We hebben een nieuwe website!

Misschien was het je al opgevallen, maar we hebben een spiksplinternieuwe website! Alles is op de schop gegaan, zowel op technisch als op visueel gebied. Daarnaast hebben we ook veel aandacht besteed aan het updaten en/of uitbreiden van de informatie die te vinden is op de site.

Natuurlijk blijven we niet stilzitten en wordt er achter de schermen gewerkt aan de doorontwikkeling van de website met nóg meer informatie en handigheidjes. Wat dat precies is gaan we je natuurlijk niet verklappen 😉.

Foutje gevonden of mis je iets?
Natuurlijk kan het voorkomen dat iets nog niet helemaal werkt zoals het zou moeten of dat bepaalde functionaliteit en/of informatie mist. Laat het ons vooral weten! Stuur ons een berichtje via het contactformulier en we proberen het zo snel mogelijk op te lossen.