Pubquiz – VKG 75 jaar
Hoe goed is jouw algemene kennis Γ©cht? Op zaterdag 28 november 2026 organiseert VKG een pubquiz bij Ollies Here We Meet in Geleen β een van de activiteiten waarmee we dit jaar ons 75-jarig bestaan vieren. En jij bent van harte uitgenodigd!
Verzamel je slimste vrienden, familie of collega’s, vorm een team van maximaal 5 personen en bedenk een naam waar de zaal om moet lachen, en strijd mee om de eeuwige roem. Quizmaster Frank Meels vuurt de vragen op je af en Jules Kuiper zorgt voor de muziek. Kortom: een leuke gezellige avond.
ποΈ Zaterdag 28 november 2026
π Ollies Here We Meet, Geleen
π Zaal open 20:00 uur β aanvang quiz 20:30 uur
π₯ Teams van maximaal 5 personen
πΆ β¬5 per persoon
βοΈ Inschrijven: onno.stam@live.nl
Je hoeft geen lid te zijn om mee te doen: iedereen is welkom. En het mooiste? De volledige opbrengst gaat naar de scouting, zodat we ook de komende jaren mooie avonturen kunnen blijven beleven met onze jeugd.
Het aantal plaatsen is beperkt, dus wacht niet te lang. Mail je teamnaam en het aantal deelnemers naar onno.stam@live.nl en we zetten jullie op de lijst.
Wij zien je daar! π
