Actueel

VKG verspreidt het vredeslicht

Het vredeslicht wordt jaarlijks ontstoken in Bethlehem door een kind en daarna verspreid door kinderen over de hele wereld. Zo ontstaat er al meer dan 25 jaar vlak voor Kerstmis vanuit dat ene kleine vlammetje een oceaan van licht. Voor even vormen die vlammetjes samen een vuurtoren, die in het donker ons de weg wijst naar de vrede.

Op 22 december van 15.00-17.00 uur en op 23 december van 12.00-14.00 uur zal het vredeslicht door onze Scouts worden uitgedeeld bij de Christus Koningkerk. Om het vredeslicht te ontvangen raden wij u aan om zelf een lantaarn of iets dergelijks mee te nemen om het licht makkelijk te vervoeren.

Tevens zullen de verschillende speltakken het vredeslicht verspreiden door heel Geleen, zo brengen de Pamara’s het licht naar het Zuyderland ziekenhuis en de Maori naar Zorgcentrum Glana.

Klik hier voor meer informatie over het vredeslicht ยป